Zakład Aktywności Zawodowej w Sztumie

INSTRUKCJA

STAŁE ELEMENTY STRONY:

Informacja o jednostce administracyjnej - po prawej stroniej logo Biuletynu, na górze widnieje nazwa jednostki, która prezentuje Biuletyn.
Menu - menu, w którym znajdą Państwo informacje publikowane przez Jednostkę. Po kliknięciu na jeden z elementów menu, po prawej stronie pojawią się szczegółowe informacje elementu.
Szukaj - element strony służący do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych. Wpisz w okienku szukany tekst, a następnie kliknij „szukaj”.

ELEMENTY ZMIENNE: Linki - dalsze przemieszczanie się w ramach struktury jednostki (między stronami Biuletynu) umożliwiają linki. Link, jest to aktywny tekst, najczęściej podkreślony. Po kliknięciu na link otwiera się strona, z którą jest on powiązany.
Pobieranie plików - w Biuletynie znajdują się również treści zapisane w plikach. W ten sposób zapisane są zazwyczaj dokumenty o dużej objętości, oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. wnioski do pobrania, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do pliku zazwyczaj (zależy od przeglądarki internetowej) otwiera się okno, w którym możemy wybrać, co chcemy zrobić z plikiem - pobrać, czy otworzyć.